екскурзии с тръгване от Варна
Екскурзии и почивки от Варна
Тел. 0888/ 623 817;  0898/510 414
office@rinatour-varna.com ; irina.juteva@abv.bg

Намерете ни: FacebookSkype












Почивка в Мармарис с автобус от Варна и Бургас 28.09. 05.10.

Парти Холидей > Турция > Мармарис > Автобусна

Продължителност: 9 дни / 7 нощувки
Цена: 621

Програма на МАРМАРИС | 28 СЕПТЕМВРИ | 9 ДНИ | АВТОБУСНА ПРОГРАМА
ОТПЪТУВАНЕ НА  ОТ:


− от гр.Добрич - 11.00 ч

− от гр.Варна - 12.00 ч

− от гр.Бяла - 12.50 ч

− от гр.Обзор - 13.00 ч

− от гр.Свети Влас - 13.30 ч

− от к.к Слънчев бряг - 13.45 ч

− от гр.Поморие - 14.00 ч

− от гр.Бургас - 14.15 ч

Преминаване през Малко Търново, ферибот Чанаккале и Измир.

Пристигане в Мармарис на сутринта на 29 септември.

Отпътуване от хотела за България в 13.00 на 06 октомври.

Цени на хотели за дата 28.09.  и 05.10.2019

Хотел / цена  - 28.09.2019 възрастен в двойна стая възрастен в самостоятелна стая възрастен в тройна стая възрастен във фамилна стая (4 възр) 2 възр. + 1 дете 2 възр. с 2 деца    
CLUB TURBAN 5* 1013 лв 1526 лв 936 лв 879 лв 2247 лв 3184 лв    
MARMARIS PARK 4* 680 лв 920 лв 632 лв   1542лв      
ORKA LOTUS BEACH 5* 803 лв 1100 лв 743 лв   1788 лв      
LABRANDA 5* 884 лв 1223 лв 871 лв 799 лв 2024 лв 2402 лв    
MARMARIS PALACE 5* 781 лв 1068 лв 723 лв 702 лв 1744 лв 2212 лв
Хотел / цена - 05.10.2019 възрастен в двойна стая възрастен в самостоятелна стая възрастен в тройна стая възрастен във фамилна стая (4 възр) 2 възр. + 1 дете 2 възр. с 2 деца    
CLUB TURBAN 5* 915 лв 1249 лв 848 лв 792 лв 2050 лв 2873 лв    
MARMARIS PARK 4* 621 лв 813 лв 583 лв   1458 лв      
ORKA LOTUS BEACH 5* 801 лв 1078 лв 746 лв   1823 лв      
LABRANDA 5* 767 лв 1027 лв 752 лв 702 лв 1755 лв 2167 лв    
MARMARIS PALACE 5* 770 лв 1032 лв 718 лв 698 лв 1761 лв 2244 лв

Цените включват
Екскурзоводско обслужване от представител на туроператора
Транспорт с лицензиран aвтобус (климатик, аудио и видеосистема)
Всички магистрални и фериботни такси
Обзорна обиколка на Мармарис
7 нощувки в избрания от Вас хотел
Обслужване на място през целия период от представител на туроператора
Медицинска застраховка с Асистанс покритие 5 000 евро за лица до 70 г.

Допълнителни мероприятия
Екскурзия с корабче по река Далян
Екскурзия с корабче до острова на Клеопатра
Екскурзия с корабче до Егейски острови
Екскурзия до остров Родос
Eкскурзия до Памуккале
Екскурзия до Ефес
Джип сафари
Рафтинг
Дайвинг
Турска вечер с фолклорна програма в ресторант „Керван Сарай”

Полезна информация
Доплащането за медицинска застраховка на лица над 70 г. – 15 лв
За деца под 18 год., пътуващи с единия родител, се изисква нотариално заверено разрешително от другия родител!
Минимален брой туристи за осъществяване на екскурзията: 35 човека!
При недостиг на минималния брой туристи, туроператорът запазва правото си за отмяна на екскурзията 7 дни преди началото и!
На желаещите да пътуват със собствен транспорт до Мармарис се приспадат по 100 лв. от цената за възрастен и 50 лв. за дете.






ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ЗАПИТВАЩИЯ
Име и фамилия:*
E-mail:*
Телефон:*
Държава: *
Интересувам се от:

ИНФОРМАЦИЯ ЗА ПЪТУВАЩИТЕ
Възрастни:
Студенти:
Младежи до 25 год:
Деца:
Бебета:
55+:
Настаняване: *

   
ПРЕДПОЧИТАНИ ДАТИ НА ЗАМИНАВАНЕ
Дата 1:
Дата 2:
Дата 3:
   
Въпрос или изисквания:
Защитен код: *
captcha  
Запознат съм и съм съгласен с "Политика за защита на личните данни" *
 
Полетета в Болд и със звезда * са задължителни



Почивки от Варна

Категории
Почивки
Екскурзии
Самолетни билети
Топ оферти
Хотели
Морски
Планински
Градски
SPA
Апартаменти в центъра на Варна
Полезна информация
Новини / Актуално
Политика за защита на личните данни
Контакти FacebookSkype

0888/ 623 817 ;  0898/510 414
office@rinatour-varna.com
 irina.juteva@abv.bg

гр. Варна ул. " Петко Каравелов " №4 / срещу хотел "Черно море" /